ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ!

Степанівська сільська рада інформує: Відповідно до напрямів діяльності та заходів регіональної Програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019-2023 роки «Аграрна Одещина», затвердженої 21 грудня 2018 року № 837-VII (зі змінами) передбачено часткова компенсація вартості придбання техніки, машин та обладнання вітчизняного виробництва, що використовується у виробництві, переробці та при зберіганні сільськогосподарської продукції, у тому числі доїльного обладнання.

14:16 20.05.2021

18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Операція радянських військ з вигнання нацистських окупантів з території Кримського півострова почалася 8 квітня 1944 року і завершилася в ніч на 13 травня. Ще до завершення боїв, 22 квітня в доповідній записці на ім’я Лаврентія Берії кримські татари були звинувачені в масовому дезертирстві з лав Червоної армії. 10 травня Берія в листі Сталіну повторив попередній закид, додавши до нього «зрадницькі дії кримських татар проти радянського народу» та «небажаність подальшого проживання кримських татар на прикордонній околиці Радянського Союзу». Також в листі була сформульована пропозиція виселити все кримськотатарське населення до Узбекистану.

15:39 18.05.2021

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ

Нагадаємо, що порядок проведення перерахунку пенсій особам, які продовжують працювати, встановлено частиною четвертою статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі — Закон 1058) та постановою правління Пенсійного фонду України № 10-1 від 18.05.2018 «Про затвердження Порядку перерахунку пенсії без додаткового звернення особи відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

13:21 18.05.2021

Сьогодні – День Європи в Україні

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Основна ідея – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у "Європейському домі".

11:24 15.05.2021

15 травня – День Європи в Україні

Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

14:06 11.05.2021

Зміни щодо виплати пенсії з 1 вересня 2021 року

Кабінетом Міністрів України від 29.03.2021 прийнято постанову № 277 “Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України” (далі — постанова № 277), яка набрала чинності з 01.04.2021.

11:27 06.05.2021